PORTÁL SLOVENSKÝCH FOLKLORISTOV ¤ FOLKLÓRNA TELEVÍZIA ¤ ZÁBAVA |
 • Miloš
 • Vandrovníci

  Tento rok patrila nedeľná Východná deťom. Od rána sa po areáli ozýval detský štebot a smiech. Kam ste sa pozreli, všade ihrali iskierky v očiach detí. Kto sa ráno motal okolo malej scény, mohol natrafiť na program Naše malé talenty, kde sa predstavili DFS Venček z Popradu, DFS Žochárik z Topoľčian, FSk Ostrô a Pavol Papúch z Bieleho Potoka, DFS Harčarik z Pozdišoviec, DFS Dúbravček z Drienového, DFS Turiec z Martina a DFS Šťastné detstvo z Brezna.

  O trinástej na Malú scénu privandrovali deti z DFS Železiarik, Jazierko a Želiezko zo SZUŠ Vlada Urbana v Košiciach. Spolu sme prevandrovali Spiš a zaspomínali si na zabudnuté detské hry, riekanky a tance. Deti ich svojských humorom pretavili do dnešnej podoby a príznačnými komentármi. Vystúpenie bolo príjemným naladením na program, ktorý potom čakal návštevníkov na Veľkej scéne.

  Zatnite svoju valašku a ohodnoťte tento príspevok:

  1 valaška2 valašky3 valašky4 valašky5 valašiek6 valašiek7 valašiek8 valašiek9 valašiek10 valašiek (Hlasovalo 3,, priemer: 10,00 z možných 10)
  Loading...

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  Prečítajte si tiež ďalšie podobné podobné články z tejto rubriky:

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  Diskusia k príspevku na Facebooku

  Diskusia k príspevku na stránke

  Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.