PORTÁL SLOVENSKÝCH FOLKLORISTOV ¤ FOLKLÓRNA TELEVÍZIA ¤ ZÁBAVA |
 • Hedviga
 • Na Zempliňe bulo tak…

  FS Mihaľovski nevesti i beťare v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom pripravila II.ročník podujatia ...na Zempliňe tak… kde sa prezentovali domáci i hostia tradíciami nášho regiónu. Podujatie otvorila Hanka Servická, ktorá sa stala patrónkou prvého CD organizátorskej skupiny. Okrem domácich hosti prednostky OÚ pani Jany Cibereovej, riaditeľky DMS Márii Kušnírovej, vedeniu Slovenskej únie sluchovo postihnutých na Slovensku, starostov obcí, podujatie pozdravili aj zahraničný hostia a to predsedníčka spoločnosti Slovákov Ľ.Štúra v Zakarpatskú pani Valéria Balanko so svojím sprievodom.V programe ešte vystúpili deti z Jurošíka, FS Svojina, FS Žipovčan, FS Viňančan a Mihaľovski nevesti i beťare. Ďakujeme  Slovenským elektrárňam,MsKS v Michalovciach, mestu Michalovce, nadácií SPP, Matici slovenskej v Michalovciach, portálu Folklorista.sk, Slovenskej únií sluchovo postihnutých, pekárni S.Veľas v Kamenici nad Cirochou a všetkým, ktorý sa akokoľvek podieľali na príprave. Už teraz sa tešíme na ďalší úspešný ročník.

  Mihaľovski nevesti i beťare

   

  Zatnite svoju valašku a ohodnoťte tento príspevok:

  1 valaška2 valašky3 valašky4 valašky5 valašiek6 valašiek7 valašiek8 valašiek9 valašiek10 valašiek (Hlasovalo 1,, priemer: 10,00 z možných 10)
  Loading...Loading...

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  Prečítajte si tiež ďalšie podobné podobné články z tejto rubriky:

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  Diskusia k príspevku na Facebooku

  Diskusia k príspevku na stránke

  Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.