PORTÁL SLOVENSKÝCH FOLKLORISTOV ¤ FOLKLÓRNA TELEVÍZIA ¤ ZÁBAVA |
 • Hedviga
 • DFS Malý Vtáčnik z Prievidze oslávi svoje 35. narodeniny

  Detský Folklórny Súbor Malý Vtáčnik z Prievidze oslávi v tomto roku svoje 35. narodeniny. Pri tejto príležitosti bude 22. decembra 2012 v premiére uvedená detská ľudová spevohra:  O ŠÍPKOVEJ RUŽENKE, v ktorej uvidíte tradičné folklórne scénické tance pod tanečnou zložkou DFS Malý Vtáčnik a DĽH Malý Vtáčnik nebude samozrejme chýbať ako hudobný doprovod.
  Réžiu a scenár nad týmito veľkými narodeninami prevzala, ako inak vedúca súboru, Eliška Hrbíková. Toto jedinečné predstavenie si budete môcť pozrieť 22. decembra 2012 v Kultúrnom a Spoločenskom Stredisku v Prievidzi, kde sa uskutočnia dve predstavenia – o 15:00 hod. pre širokú verejnosť a o 18:00 hod. sa uskutoční galaprogram najmä pre bývalých členov a hostí. Týmto chcem pozvať všetkých bývalých členov Detského Folklórneho Súboru Malý Vtáčnik na toto predstavenie.
  Všetky informácie o vstupenkách (s kompletnými pokynmi) pre bývalých členov, ako aj návratku, ktorú je potrebné odoslať do 22. novembra 2012 nájdete na www.malyvtacnik.szm.sk a taktiež aj na stránke na Facebooku
  Informácie pre širokú verejnosť o predpredaji vstupeniek nájdete taktiež na našom webe a Facebooku.

   

  Zatnite svoju valašku a ohodnoťte tento príspevok:

  1 valaška2 valašky3 valašky4 valašky5 valašiek6 valašiek7 valašiek8 valašiek9 valašiek10 valašiek (Hlasovalo 2,, priemer: 10,00 z možných 10)
  Loading...Loading...

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  Prečítajte si tiež ďalšie podobné podobné články z tejto rubriky:

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  Diskusia k príspevku na Facebooku

  Diskusia k príspevku na stránke

  Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.