PORTÁL SLOVENSKÝCH FOLKLORISTOV ¤ FOLKLÓRNA TELEVÍZIA ¤ ZÁBAVA |
 • Móric
 • Radi fotíte? Nemáte ešte program na túto sobotu?

  Radi fotíte? Nemáte ešte program na túto sobotu? Tak potom máme pre Vás skvelý tip – GAZDOVSKO-REMESELNÍCKE DNI v Mačove. Určite si so sebou nezabudnite zobrať fotoaparát, pretože Oblastné pracovisko Matice slovenskej v Prievidzi vyhlasuje SÚŤAŽ O NAJLEPŠIU FOTOGRAFIU práve z tohto podujatia. Vami zaslané fotografie budú uverejnené na Facebook stránke Matica slovenská Prievidza, kde bude možné hlasovať kliknutím na “Páči sa mi to” pri jednotlivých fotografiách. Na autora fotografie s najväčším počtom kliknutí čaká skvelá cena –  darčeková poukážka na zhotovenie fotoplátna v hodnote 70,-€.

  PODMIENKY SÚŤAŽE:

  – počet zaslaných fotografií nie je limitovaný – čím viac, tým lepšie
  – formát – jpg

  Uzávierka súťaže: 6.máj 2012

  So súťažnými fotografiami je potrebné zaslať:
  – meno a priezvisko
  – e-mail a telefonický kontakt

  Fotografie zasielajte e-mailom na adresu: mojimiocami@gmail.com

  Účasťou v súťaži súťažiaci súhlasí so zverejnením fotografie/fotografií zaradených do súťaže na webových stránkach a Facebook stránke organizátora súťaže ako aj s použitím fotografií na propagačné účely súvisiace s hore uvedeným podujatím a aktuálnou súťažou ako aj ich ďalších ročníkov, a to na webovom sídle organizátora ako aj na verejne prístupných tlačených propagačných materiáloch organizátora. Z takéhoto použitia nevzniká autorovi ani súťažiacemu nárok na odmenu. Autor alebo súťažiaci, ktorí prihlásili fotografie do súťaže, udeľujú organizátorovi súhlas na bezodplatné použitie fotografií najmä verejných vystavením, vyhotovením rozmnožením fotografie na propagačných materiáloch a iných tlačovinách a sprístupňovaním fotografií verejnosti.

  Organizátor si vyhradzuje právo nezverejniť fotografie, ktoré nebudú napĺňať danú tému a ktorých kvalita nebude technicky dostačujúca.

  Zatnite svoju valašku a ohodnoťte tento príspevok:

  1 valaška2 valašky3 valašky4 valašky5 valašiek6 valašiek7 valašiek8 valašiek9 valašiek10 valašiek (Hlasovalo 2,, priemer: 10,00 z možných 10)
  Loading...Loading...

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  Prečítajte si tiež ďalšie podobné podobné články z tejto rubriky:

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  Diskusia k príspevku na Facebooku

  Diskusia k príspevku na stránke

  Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.